Projektant mody

Michael Kors to znany i szanowany projektant mody, a zainteresowanie branżą przejawiał już od najmłodszych lat. Jego matka – również związana z moda – szybko zauważyła, że syn posiada ogromny talent, czego dał dowód już w wieku 5 lat – projektując dla mamy suknię ślubną. Jako nastolatek miał na swoim koncie pierwsze sprzedane projekty, które powstawały w domowym zaciszu. Na swój sukces pracował wiele lat, co zaowocowało luksusową marką Kors.

Układanie parkietu Warszawa
http://vipparkiet.pl
Ułożymy parkiet idealny dla Twojego wnętrza.
Odwiedź nasz salon VIP Parkiet w Warszawie.

Torebka, biżuteria czy stylowe okulary to elementy garderoby pożądane przez każdą kobietę. Niejedna z nas pragnie dodatkowo, aby pochodziły one od marek luksusowych. Niestety często ceny takich produktów przekraczają nasze możliwości. Michael Kors jest jednak swego rodzaju kompromisem między klasycznymi sieciówkami, a najbardziej znanymi markami jak Chanel czy Gucci. Bardziej przystępne ceny produktów Korsa, sprawiają, że więcej kobiet może sobie na nie pozwolić. Obecnie w każdym większym mieście spotkać można kobietę z torebką z charakterystyczną przywieszką MK. Ten flagowy model marki stał się zresztą obiektem wielu podróbek. Nic jednak nie zastąpi ani nie dostarczy takiej satysfakcji jak produkt oryginalny. Za kopertówkę marki Kors trzeba wydać kwotę rzędu 700 zł. W zamian otrzymujemy świetnie wykonaną torebkę, z najwyższej jakości materiałów, sygnowaną znanym nazwiskiem. Prawdą jest, że pewną część ceny przeznaczamy na “metkę”, lecz dla maniaczek modowych produkt Michaela Korsa to niemal pozycja obowiązkowa. Designerskie pozycje znajdziemy również wśród biżuterii. Dostępne są przeróżne modele zegarków – na bransolecie lub skórzanym pasku. Kupić je można nie tylko na stronie marki, lecz także w popularnych salonach jubilerskich np. YES.

Sam projektant ceniony jest nie tylko w świecie mody. Na przestrzeni lat zdobył wiele nagród oraz wyrazy wdzięczności za swoje zasługi filantropijne. Sprawuje bowiem funkcję ambasadora ruchu na rzecz walki ze światowym głodem, a także wspiera organizację „God’s Love We Deliver”, która pomaga osobom ubogim.

Prywatnie Michael jest wieloletnim partnerem Lance’a LePere, z którym wziął ślub we wrześniu 2011. Wspólnie pracują już od lat 90, tworząc wspaniałe, innowacyjne projekty. Są one pożądane nie tylko przez kręgi modowe, ale także wśród gwiazd.

Butiki Michaela Korsa ulokowane są w największych miastach, takich jak: Nowy Jork, Los Angeles, Chicago, Londyn, Mediolan, Paryż. Kilka z nich znajduje się także w Polsce np. w Warszawie czy Katowicach. W 2011 roku marka Michael Kors obchodziła swoje trzydziestolecie.