Perfumy Sexy Blossom od Michaela Korsa

Marka Michael Kors jest pożądana przez wiele kobiet i niezależnie od tego, czy chodzi tutaj o torebki, zegarki, czy też perfumy. Co do tych ostatnich, to wiosną tego roku, pojawiło się niezwykłe dzieło wśród perfum, jakim jest Sexy Blossom. Jest to unikalna edycja, a każdy kto już ich spróbował, z pewnością się zakochał.

urządzanie wnętrz pod klucz Deco Nova

Perfumy te przede wszystkim są kreacją wiosenną, która dodaje energii, orzeźwienia, a także ma funkcje uwodzenia. Słodki zapach tego perfumy na pierwszą myśl rzuca owoce liczi, natomiast przy dłuższym działaniu można wyczuć również inne nuty zapachowe tego niezwykłego perfum, takie jak zapach świeżych piwonii, konwalii, oraz frezji. Wyczuwalne są również płatki róży oraz zroszona trawa. Ale to połączenie zawiera jeszcze inne nuty zapachowe, bowiem wyczuć można w nich także drzewno-piżmowe akcenty, które sprawiają, że perfum tych możemy używać zarówno w ciągu dnia, jak i na wieczorne okazje specjalne. Zapach ten należy również do zapachów lekkich i trwałych i rozwija się na skórze bardzo powoli.

Z pewnością perfum Sexy Blossom przypadnie do gustu osobom, które lubują się w esencjonalnych i wielowątkowych zapachach, a jednocześnie lubiących naturalne zapachy. Jest to osiągnięcie najwyższej klasy łączenia zapachowych nut, które nie jest przeładowane zbytecznymi ozdobnikami, które mogłyby zakłócić ideał tej kompozycji. Perfum ten bardzo dobrze przyjął się na amerykańskim rynku i trafiając w nasze regiony również zyskał wielu miłośników. Również eksperci z branży perfumeryjnej docenili ten perfum, za idealne właściwości dopasowywania się do kobiecych temperamentów. Można uznać, że perfum te są uniwetsalne, jednak nie są nijakie.

Zapach ten można dostać w drogeriach oraz przez sklepy internetowe, a ceny to 30 ml – 219,00 , 50 ml – 325,00 zł, tego niezwykłego perfum.

Zapach ten jest z pewnością idealny na wiosnę, sprawiając, że można poczuć się wyjątkowo, a sam zapach inspirowany jest kwitnącą wiosną. Inaczej można powiedzieć, że jest to wiosna zamknięta w butelce. Różowo-fioletowy kolor flakonu również dodaje wyjątkowego charakteru temu perfum, tworząc go unikatowym.

Zapach Sexy Blossom podoba się większości osób, możliwe że przez to, że zapach ten się nie narzuca, a jednak bardzo dobrze podkreśla. Jeśli także chcecie dołączyć do szczęśliwych posiadaczek tego zapachu perfum, to koniecznie zajrzyjcie do perfumerii Douglas.