Kim jest Michael Kors?

Michael Kors jest jednym z najbardziej popularnych i niezwykłych amerykańskich projektantów mody. Firma, której nazwa sygnowana jest imieniem i nazwiskiem projektanta założona została w 1981 i wytwarza obecnie szeroką gamę produktów, z czego wiele z nich przybrało status kultowych.

Odtrucie poalkoholowe
http://www.odtruwamy.pl/
Szybko i dyskretnie, przyjeżdżamy do domu pacjenta.
Natychmiastowa ulga. Doświadczeni lekarze. Bezpłatny dojazd.

Wszystkim kobietom, które pragną odrobiny luksusu w postaci oryginalnej torebki znanej marki, lecz nie sięgacej cenami domów mody Chanel czy Dior – z pewnością polecić można markę Michael Kors. Swoją rangą jest znacznie wyżej niż Zara, lecz do wymienionych domów mody wiele mu brakuje. Jest więc marką luksusową, lecz dostępną dla większej ilości kobiet ze względu na bardziej przystępne ceny, a także – prostotę projektów. Na jakie produkty Korsa warto zwrócić szczególną uwagę?

Za nazwiskiem Korsa stoją dwie wielkie marki, pierwsza z nich to MICHAEL Michael Kors oraz The KORS Michael Kors. Pierwsza z linii oferuje torebki oraz buty, a druga obuwie oraz jeansy. Bez wątpienia natomiast najpopularniejszym elementem są torebki, które w minionym czasie stały się must-have każdej szanującej się miłośniczki mody. Marka ta szczególnie została pokochana w kręgach blogowych i vlogowych. Marka Kors to nie tylko znane nazwisko, ale przede wszystkim jakość wykonania produktów, materiały i eleganckie projekty. Większośc z nich cechuje prostota, klasyczne kroje i stonowane kolory. Dostępne są jednak także modele w nieco bardziej odważnych kolorach, czerwonym czy różowym. Z tego względu każda kobieta z łatwością znajdzie coś dla siebie. Kwestię sporną stanowić może tutaj cena. Nie da się ukryć, że pewną jej część płacimy za ”metkę”. Rynek modowy zawojowały także podróbki, wokół których szerzą się liczne kontrowersje. Sam projektant bowiem nie wykazuje sprzeciwu takim działaniom, przez co wiele kobiet straciło zaufanie i żądze posiadania torebki, której podróbkę nosi co druga kobieta. Chcąc pozostać uczciwym i posiadać satysfakcję z posiadania luksusowego oryginału – warto śledzić promocje na stronach typu Zalando. W Polsce niestety nie istnieją jeszcze sklepu outletowe, jednak w Stanach Zjednoczonych w każdym większym mieście można takowy spotkać. Tam ceny są odpowiednio niższe, a jeszcze taniej produkty Korsa można znaleźć w sklepach takich jak TK Maxx. Sposobów na okazyjne zakupy jest zatem wiele, wystarczy wyjrzeć poza firmową stronę Michaela Korsa.

Kors pożądany jest nie tylko w kręgach “fashion”, jego projekty pokochały także gwiazdy światowego kina, np. Jennifer Lopez, Rachel McAdams, Heidi Klum, Catherine Zeta-Jones oraz Michelle Obama, które chętnie wybierają projekty Korsa na oficjalne bankiety i gale.